Piváreň u Žandára

Hlavná ponuka

Dodavatelia nápojov

COCA COLA-web

Akcia-Bavorák

KOFOLA produkty ...

1odkazy...

2odkazy...

3odkazy...

Internet Map

Toplink - katalog odkazu

Rink.cz

CZAutohits.com

Vitajte na stránke -

Piváreň u Žandára

Horná Súča

Piváreň u Žandára píše svoju históriu v Hornej Súči už od roku 2001.Pred týmto rokom slúžila budova ako priemyselná predajňa.

Budova má približne 100rokov.V svojich začiatkoch slúžila ako pohraničná Žandárska stanica s väzením v pivnici.Na dnešnej terase stála stajňa pre kone.Z tohto dôvodu dostala Piváreň u žandára aj svoj názov.

V dnešnej dobe predstavuje Piváreň u Žandára zábavu hlavne pre mladých ľudí.Je tu možnosť zahrať si stolný fotbal na dvoch stoloch talianskej značky,biliard na jednom stole,v lete na terase je k dispozícii pinpongový stôl.

Takže ak ste človek hľadajúci zábavu a príjemné posedenie,ste u nás v Pivárni u Žandára na tom správnom mieste! V letných mesiacoch máj - september je každoročne pre hostí pripravená letná terasa s kapacitou 60 miest, kde Vás čakajú všetky služby poskytované v pivárni.

Story

 

Úspech malo sledovanie priamych prenosov z letných OH v Sydney, majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji a iných športových podujatí na premietacom plátne.

Pre tých smädných je každý deň od 14:00-24:00 pripravené správne vychladené pivo "Podľa dennej ponuky". Ak Vás prepadne hlad, je Vám k dispozícii široká ponuka pochutín-sladkých,slaných a chuťovky pivárne : výborné bagety, ktoré sú vynikajúcou pochúťkou k pivu a zaženú hlad.

 

Autorske práva | Mapawebu | Piváreň | Kontakt | VIDEOKAMO