Majstrovstvá oblasti - 25. kolo

Horná Súča - Čachtice 5:2 (3:2)
Hornosúčanskí futbalisti opäť na domácom ihrisku potešili svojich fanúšikov a už v 2. min Bariš po prihrávke Častulína otvoril účet zápasu. V 12. min bolo už 2:0, keď po krásnom uvoľnení Panáka Kučerák nezaváhal. V 25. min na 3:0 zvyšoval A. Častulín - opäť po dravom prieniku Panáka do rozhodenej obrany usmernil loptu za chrbát brankára hostí.. Po tomto okamihu prestali domáci hráči nepochopiteľne hrať, čo hostia náležito využili. V 29. Trebatický po zaváhaní obrany znížil na 3:1 a ten istý hráč z prísne nariadenej penalty upravil dokonca na 3:2. Domáci hráči boli do konca polčasu zjavne nervózni, kazili prihrávky, neobsadzovali hráčov a ukončenie polčasu bolo pre nich vykúpením. Druhý polčas začali domáci o poznanie lepšie, zvýšili bojovnosť, ozdobou bol príchod na ihrisko nestarnúceho D. Coníka, ktorý za dvadsať minút stihol vsietiť dva góly - v 75. min po centri Kučeráka zvýšil na 4:2 a bonbónikom bol jeho druhý gól, keď z hranice šestnástky nekompromisne po prihrávke Panáka "zavesil", čím ukľudnil domácich hráčov a fanúšikov. Pred 200 divákmi rozhodoval Oravec st. ŽK: 0:0.
Góly: Coník 2, Kučerák, Bariš, A. Častulín - Trebatický 2
Dorast: H. Súča - Čachtice 4:4
Žiaci: Soblahov - H. Súča 2:3 - góly za hostí Kuli 2, Kalik.
Ladislav Štefánek
1. Nová Ves n/V. 25 18 5 2 78:29 59 (+23)
8. Dubodiel 25 10 6 9 41:43 36 ( 0)
9. Veľká Hradná 25 10 4 11 44:52 34 (-5)
10. Mel.-Lieskové 25 9 4 12 43:45 31 (-5)
11. Čachtice 25 9 4 12 39:50 31 (-5)
12. Stará Turá 25 8 6 11 38:39 30 (-9)
13. Dolná Poruba 25 9 3 13 45:62 30 (-6)
14. Horná Súča 25 7 2 16 38:56 23 (-16)
15. Trenč. Teplá 25 5 6 14 36:53 21 (-15)
16. Horná Streda 25 6 0 19 28:114 18 (-21)
Hor. Streda - Hor. Srnie 3:1 (0:1)
Góly: 55. Miklovič, 65. Šupka, 80. Kusovský z 11m - 43. Šimko
Domáce mužstvo nastúpilo plné odhodlania doviesť tento zápas do víťazného konca. Toto svoje predsavzatie sa snažili naplniť od samého začiatku, vypracovali si niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie, ale tie však nedokázali premeniť. Trest za to prišiel v 43. min keď Šimko nechytateľne vymietol šibenicu domácej brány. V druhom polčase domáci pokračovali v nápore a v 55. min hlavou Miklovič vyrovnal na 1:1. V 65. min domáci kopali priamy kop, strelu pred seba vyrazil hosťujúci brankár a domáci kapitán Šupka poslal Hornostredanov do vedenia. V 80.min. min prenikal Kusovský, ktorého v šestnástke obranca stiahol za dres a nariadenú jedenástku faulovaný hráč sám premenil a uzavrel tak gólový účet tohto zápasu. Pred 100 divákmi rozhodoval Jančo.
Roman Markech
V. Hradná - Mel.-Lieskové 1:3 (1:3)
Góly. Čačko - Ondrejička 2, Horňák.
Domáci boli spokojní, keď prvých šesť zápasov neprehrali, situácia sa však otočila a vzápätí tri zápasy po sebe prehrali. Už v 1. min dali hostia vedúci gól a o desať nato poistili svoje vedenie druhým gólom. Domáci potom znížili na 1:3, ale naviac pri svojej nesúrodej hre sa nezmohli. Druhý polčas bol obrazom toho prvého, keď diváci nevideli žiadny gól. Preto nečudo, že zo stretnutia odchádzali sklamaní... ŽK: Petrík, Masár, Mizerák,
Pred 100 divákmi rozhodoval Cintula.
František Kováč
Soblahov - Dolná Poruba 0:3 (0:0)
Zaslúžene víťazstvo hostí, ktorí v tomto zápase určite viac chceli vyhrať ako domáci. O svojom víťazstve rozhodli najmä v druhom polčase, keď už v prvom nepremenili pokutový kop. Góly za hostí:i: Joz. Suchý, Rast. Suchý, Ľ. Struhár. Pred 100 divákmi rozhodoval Klimčík.
Dorast: Soblahov - Drietoma 1:2
Starí páni: Záblatie - Soblahov 1:2
Marián Šedivý
Tr. Turná - Tr. Teplá 1:4 (1:2)
Gól za domácich: Chorvát.
V domácom tíme je veľká maródka a preto museli nastúpiť až štyria dorastenci, čo sa nakoniec aj prejavilo aj na konečnom výsledku.
(chup)
Stará Turá - Ľuborča 3:0 (2:0)
Po vybuchnutí v predchádzajúcich zápasoch nemali domáci ešte zabezpečenú účasť v súťaži v ďalšom ročníku. Privítali mužstvo z popredného miesta tabuľky a zápas nemal favorita. Od úvodného hvizdu rozhodcu sa hral svižný útočný futbal na oboch stranách. Úrodné minúty pre domácich prišli po desiatej minúte. V 11. min Arbecík z priameho kopu nastrelil tyč brány hostí, v 14. min po samostatnom útoku otvoril skóre Magula - 1:0. O tri minúty nato si hostia dali vlastný gól a bolo 2:0. V 29. min rýchly Magula prestrelil bránu hostí z 10 m a druhý rýchly útočník domácich Peterka nezakončil svoje sólo len vďaka výbornému zákroku brankára hostí. Do polčasu mali aké-také šance aj hostia, ale strieľali nepresne. Po zmene strán hostia prevzali iniciatívu a dlhé minúty nepustili domácich na svoju polovičku. Prevahu však nezužitkovali ani do konca zápasu. Naopak, domácim sa v nadstavenom čase podaril protiútok, ktorý presne zakončil Peterka - 3:0. Do konca zápasu mohli z protiútokov prikrášliť výsledok, ale dvakrát Peterka a Magula svoje tutovky nepremenili. Pred koncom spestrila zápas bitkárska potýčka a dve červené karty pre ich aktérov. Diváci odchádzali spokojní aj s hrou, ale najmä s výsledkom. Rozhodoval Babrnák, sledovalo 140 divákov.
Góly: Magula, Patka /vlastný) Peterka, ŽK: 1:0. ČK: 1:1.
Jaromír Štefánik
Kľúčové - Nová Ves 2:7 (0:2)
Góly za hostí: Jambor 2, Zelenák, Jančo, Maráz, Sameš, Gondár.
Kočovce - Dubodiel 7:0 (5:0)
Domáce mužstvo začalo veľkým tlakom, čo bolo výsledkom piatich gólov v prvom polčase, ktoré dali M. Michalovič z 11 m, Minaroviech, Stiranka, Hošek, Minaroviech.
Do druhého polčasu domáci nastúpili zvýšeným tlakom a zvýšili. Na 6:0 zvýšil . Minaroviech. Na 7:0 uzavrel svojím hetrikom Minaroviech po prihrávke Šmátralu. 150 divákov, rozhodoval Gajdoš.
Dor. Tr. Teplá - Kočovce 2:8
(hruš)
Súťaž strelcov O Pohár Trenčianskych novín
Peter Jambor 23 gólov, Pavol Maráz (obaja Nová Ves n/V.) 20, Peter Kováč (V. Hradná) 18, Daniel Imriška (Čachtice), Jozef Kučerák,Horná Súča,Jozef Šimko (H. Srnie), Radovan Trška (Nemšová), Ivan Halgoš (Soblahov) Marek Sivák (Tr. Turná) 12, Marek Michalovič (Kočovce) 11, Tomáš Suchý (Dol. Poruba), Ondrej Peterka (St. Turá) po 10 at